Seyitoğlu Rüzgar Gülü, Esmatik Baca ve Havalandırma Sistemleri | 30 Yıllık Tecrübe

Pzts- Cmts: 08:00 - 20:00

Hızlı & Kaliteli Hizmet

7/24 İletişim: 0532 787 56 58

Bayraklı, İZMİR

Seyitoğlu Rüzgar Gülü, Esmatik Baca ve Havalandırma Sistemleri

esmatik havalandırma sistemi

Seyitoğlu Rüzgar Gülü, Baca ve Havalandırma Sistemleri işleri konusunda faaliyet göstermek üzere 1979 yılında kurulmuştur.

Seyitoğlu Baca Sistemleri kuruluşundan bu yana müşterileri ile Samimi bir hava içinde güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur.

Tenekecilik sektöründe sürekli gelişim içinde bulunan firmamız bilinen klasik metotlar yerine teneke işleme ve aksamlarının tümünü eksiksiz, Tek parça şekilde üreterek lehim, kaynak, silikon gibi ihtiyaca göre Birleştirme yapmaktadır.

Serhat SEYİTOĞLU
Öncü, Yenilikçi, Teknolojik, Kaliteli

Gelişen Teknolojiye ayak uydurmakta sektöründe öncü olan firmamız sürekli ilkelere imza atmış, yüksek teknoloji ürünü modern makineler ve kalifiye personeli ile ürünler Avrupa standartlarında sağlamlık ve estetik kazandırmaktadır.

0532 787 56 58

Çalışma Saatleri

Pzts-Cuma: 9:00am-19:00pm

Cumartesi: 10:00am-18:00pm

Pazar: 11:00am-17:00pm

0554 502 11 66

30 Yıllık Tecrübe

Her bütçeye uygun fiyatları ve teknolojik ürünleriyle firmamız kısa zamanda kendisini ispatlayıp Türkiye genelinde geniş bir pazar elde etmiştir.

esmatik baca izmir
esmatik baca izmir
esmatik baca izmir
esmatik baca sistemleri izmir
ÜCRETSİZ KEŞİF
Seyitoğlu Havalandırma

Keşif ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla işletmelerde birebir havalandırma, ısıtma, soğutma sisteminin keşfini yapar…

PLAN & PROJE
Seyitoğlu Havalandırma

Keşif ekibiden alınan bigiler doğrultusunda en uygun havalandırma, ısıtma, soğutma sistemi planı belirlenerek proje hazırlanır…

İMALAT & MONTAJ
Seyitoğlu Havalandırma

Proje onayınızdan sonra havalandırma, ısıtma, soğutma sistemi imalatı son teknoloji cihazlarla montaj işlemleri uzman ekibimiz ile gerçekleştirilir.

SERVİS & GARANTİ
Seyitoğlu Havalandırma

Kaliteli işçilik, gününde teslim, yüksek teknoloji, geniş ekip ve ekipman olanağıyla siz değerli müşterilerimize servis ve garanti sunarız…